YALITIMIN ZARİF VE GÜÇLÜ HALİ!

A1 yanmaz ısı ve ses plağıdır.

Pratik, dayanıklı ve hafif 40*60*4-5-7 cm ebatlarında üretilen panel levha formu sayesinde binaların dış yüzeyine kolay ve pratik bir şekilde uygulanır. İçeriğinde bulunan perlitten aldığı güç ve doğallıkla kusursuz ısı, ses ve yangın yalıtımı, yüksek sıcaklık direnci sayesinde yangın koruması sağlar.

GENEL ÖZELLİKLER

Pardus Panel bina dış yalıtım uygulamalarında pratik olması, hafifliği, dayanıklılığı ve perlit içeriğinden aldığı doğallığı sayesinde yüksek verimlikte ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlar. Diğer izolasyon ve yalıtım ürünlerine göre güçlü, dayanıklı ve sağlıklıdır. Yanıcı değildir, yangın güvenliği sağlar.Yapı dış yüzeyi ile iç duvar arasında nem oluşmasını önler. Küf, bakteri oluşumunun önüne geçer. Yapı duvar içlerine uygulanabilir. Dışardan yalıtımı mümkün olmayan tarihi yapılarda rahatlıkla uygulanabilir.

Pardus Panel kendinden dübel deliklerine sahiptir. Uygulama esnasında istenilen ebatlara uygun olarak kolaylıkla ölçülendirilebilir. Blok gazbeton, bims veya üzeri sıvalanmış brüt beton üzerine Octopus yapıştırıcı ile yapıştırılıp dübellenir. Üzerine Walrus sıva ile bir kat sıva geçilip file işlemi uygulanır. Daha sonrasında yine Walrus ile son kat sıvası uygulanıp diğer işlemlere geçilir.

Kolay Uygulama

Pardus Panel kendinden dübel deliklerine sahiptir. Uygulama esnasında istenilen ebatlara uygun olarak kolaylıkla ölçülendirilebilir. Blok gazbeton, bims veya üzeri sıvalanmış brüt beton üzerine *Octopus yapıştırıcı ile yapıştırılıp dübellenir. Üzerine **Walrus sıva perlit ile bir kat sıva geçilip file işlemi uygulanır. Daha sonrasında yine Walrus ile son kat sıvası uygulanıp diğer işlemlere geçilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖZELLİK AÇIKLAMA DEĞER
ÜRÜN BOYUTLARI UZUNLUK 400 mm
YÜKSEKLİK 600 mm
KALINLIK 40-50-70 mm
ISIL İLETKENLİK 0,070 W/mK
YANGIN SINIFI A1